Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
hanke võitja..

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Soovita ...
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pyta

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2012 9:53 am    Teema: hanke võitja.. Vasta viitega
Olen sellel lehel esimest korda ja tegin esimese hanke. Tehti ka esimene pakkumine, aga kas tõesti pean lihtsalt kõigi pakkumiste seast ühe valima,mis minu arust parim peaks olema? See ju selline täielik ehku peal välja minek,pärast songivad mul siin õue peal mingi Tiit ja Teet Võsapetsi saatest ja lastakse lihtsalt üle!? Sooviks ikkagi kontrollida ennem pakkuja tausta,kui midagi siin kinnitama hakkan,loogiline oleks ju,et saaks vähemalt inimese meili aadressi või telefoni numbri või peab kogu see ''äri'' siin nii salastatud olema? Sel juhul siit lehelt küll arvatavasti abi ei leia

Priit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 1:47 pm    Teema: Re: hanke võitja.. Vasta viitega
pyta kirjutas:
Olen sellel lehel esimest korda ja tegin esimese hanke. Tehti ka esimene pakkumine, aga kas tõesti pean lihtsalt kõigi pakkumiste seast ühe valima,mis minu arust parim peaks olema? See ju selline täielik ehku peal välja minek,pärast songivad mul siin õue peal mingi Tiit ja Teet Võsapetsi saatest ja lastakse lihtsalt üle!? Sooviks ikkagi kontrollida ennem pakkuja tausta,kui midagi siin kinnitama hakkan,loogiline oleks ju,et saaks vähemalt inimese meili aadressi või telefoni numbri või peab kogu see ''äri'' siin nii salastatud olema? Sel juhul siit lehelt küll arvatavasti abi ei leia

Priit

Hange.ee näitab ettevõtte kohta välja väga palju andmeid alates äriregistri andmetest ja lõpetades hinnangutega. Klikkide pakkumise teinud kasutaja ID-l ja teile avaneb selle ettevõtte hange.ee ankeet.
Kui soovite näha kõikide pakkujate kontktandmeid siis selleks saate kasutada teenust "Ava kõikide pakkujate kontaktid". Nupp asub teie hankes, pakkumiste kasti peal.

Telefoni numbri või maili aadressi järgi ei saa kindlasti otsustada kas tegemist on korraliku firmaga või mitte.
Tagasi üles
pyta

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2012 8:45 pm    Teema: Vasta viitega
Aitähh vastuse eest.
Hanke pakkuja ID-l klikkides näitab ainult hunnikut tärne, ei mingeid andmeid. Saan aru,et andmeid soovides saab neid ainult tasu eest?
Meiliaadress või telefoni number annab võimaluse tulevase töö tegijaga suhelda,tema eelnevate kogemuste kohta uurida ja soovitajaid küsida
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2012 12:20 pm    Teema: Vasta viitega
pyta kirjutas:
Aitähh vastuse eest.
Hanke pakkuja ID-l klikkides näitab ainult hunnikut tärne, ei mingeid andmeid. Saan aru,et andmeid soovides saab neid ainult tasu eest?

Tärnid tähistavad antud ettevõttele antud hinnanguid.
Miinimum 0 tärni, maksimum 5 tärni.
Postitage siia või kirjutage abi@hange.ee oma kasutaja ID, et saaksime teile konkreetsemalt vastata vastavalt teie hankele.

Kui soovite pakkuja kontaktandmeid siis peate kasutama teenust "Ava kõikide pakkujate kontaktid"

pyta kirjutas:

Meiliaadress või telefoni number annab võimaluse tulevase töö tegijaga suhelda,tema eelnevate kogemuste kohta uurida ja soovitajaid küsida

Suhelda saate te pakkujaga klikkides enda hankes pakkumise taga oleval nupul "Näita vestlust".

NB: soovitame teil läbi lugeda kõik teile saadetavad teated, mis tulevad teie mailile. Kui näiteks tehakse pakkumine või küsitakse teilt küsimus. Seal on palju õpetlike nippe, kaasaarvatud info selle kohta, et te saate pakkujatega hange.ee keskkonnas suhelda.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Soovita ... Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas