Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Tüütu e-kirja meeldetuletus

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
KYParnumnt135

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2011 4:59 pm    Teema: Tüütu e-kirja meeldetuletus Vasta viitega
Tere, kas on võimalik, et hange.ee ei saadaks iga päev teadet, kui on on üks ja sama küsimus hanke all kirjas. Ma olen ühekorra selle küsimuse saanud ja tegelen asjaga, aga igapäev tüütult meelde tuletada... no ma ei tea... Ehk läheb liiale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2011 2:35 pm    Teema: Re: Tüütu e-kirja meeldetuletus Vasta viitega
KYParnumnt135 kirjutas:
Tere, kas on võimalik, et hange.ee ei saadaks iga päev teadet, kui on on üks ja sama küsimus hanke all kirjas. Ma olen ühekorra selle küsimuse saanud ja tegelen asjaga, aga igapäev tüütult meelde tuletada... no ma ei tea... Ehk läheb liiale.

Teadete saatmine hanke korraldajale vastamata küsimuste kohta hankes on kriitiline teade.
See tähendab seda, et peate vastamata küsimusele vastama võimalikult kiiresti. Kui jätate sellele vastamata saab teie hange vähem pakkumisi kuna pakkujad vaatavad, et hanke korraldaja ei tegele enda hankega ning see on neile ebaatraktiivne. Seega küsimustele vastamine on teie kui hanke korraldaja huvides.
Tagasi üles
UrmasR

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2012 4:13 pm    Teema: Re: Tüütu e-kirja meeldetuletus Vasta viitega
glorious kirjutas:
Teadete saatmine hanke korraldajale vastamata küsimuste kohta hankes on kriitiline teade.
See tähendab seda, et peate vastamata küsimusele vastama võimalikult kiiresti. Kui jätate sellele vastamata saab teie hange vähem pakkumisi kuna pakkujad vaatavad, et hanke korraldaja ei tegele enda hankega ning see on neile ebaatraktiivne. Seega küsimustele vastamine on teie kui hanke korraldaja huvides.

Vabandan, kui see tundub kohatu, aga need sõnad käivad ka Teie hankekeskkonna kohta, sest vaadates küsimuse esitamise ja Teie vastuse kuupäevi, jääb mulje, et ei tegelda piisavalt hankekeskkonnaga ja see muutub ebaatraktiivseks.
Head uut aastat!
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2012 6:12 pm    Teema: Re: Tüütu e-kirja meeldetuletus Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
glorious kirjutas:

Vabandan, kui see tundub kohatu, aga need sõnad käivad ka Teie hankekeskkonna kohta, sest vaadates küsimuse esitamise ja Teie vastuse kuupäevi, jääb mulje, et ei tegelda piisavalt hankekeskkonnaga ja see muutub ebaatraktiivseks.
Head uut aastat!

Hange.ee põhitegevusalaks pole foorum seega võib see vahest pisut unarusse jääda.
Suuname tulevikus rohkem tähelepanu ka foorumile.

Kui te soovite saada oma küsimustele kiire vastuse siis palun kirjutage abi@hange.ee või helistage 734 4216, 555 199 35
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas