Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Kas see on normaalne?

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Soovita ...
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fuldre

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 6:27 pm    Teema: Kas see on normaalne? Vasta viitega
Minu soovitus hange.ee-le on see et,ärgu röövigu inimesi lihtsate ja väikeste vigade eest.Miks ma pean maksma selle eest 1000 eeku et tegin sellise väikese vea ,et kysisin lihtsalt, enda teadmata kas seda võib teha,et kus objekt asub v kuidas teiega yhendust saab.Sellepärast nyyd siis admini poolt kasutaja blokeeritud!Natuke ylekohtune v mis?Ma arvan et vabandusest peaks piisama selle väikese vea eest,aga tundub et tuleb ikka täiega kysida iga asja eest kust vähegi saab,ka hange.ee-l kehvad ajad nagu kõigil ?Ja mis me järeldame siis,see kes kysida oskab rohkem need jäävad siis ellu?Pigem vastupidi,ei tasu ahneks minna!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Märts 05, 2009 11:31 am    Teema: Re: Kas see on normaalne? Vasta viitega
Fuldre kirjutas:
Minu soovitus hange.ee-le on see et,ärgu röövigu inimesi lihtsate ja väikeste vigade eest.Miks ma pean maksma selle eest 1000 eeku et tegin sellise väikese vea ,et kysisin lihtsalt, enda teadmata kas seda võib teha,et kus objekt asub v kuidas teiega yhendust saab.Sellepärast nyyd siis admini poolt kasutaja blokeeritud!Natuke ylekohtune v mis?Ma arvan et vabandusest peaks piisama selle väikese vea eest,aga tundub et tuleb ikka täiega kysida iga asja eest kust vähegi saab,ka hange.ee-l kehvad ajad nagu kõigil ?Ja mis me järeldame siis,see kes kysida oskab rohkem need jäävad siis ellu?Pigem vastupidi,ei tasu ahneks minna!

1. Me ei röövi kelleltki raha. Antud teenustasu maksmine on vabatahtlik. Sorteerime sellega välja isikud, kellel on tõesti huvi keskkonda edasi kasutada ja reegleid järgida ning need kes sellele "käega viskavad". Samuti peab meil tegema inimene tööd, et taolisi rikkumisi avastada. Kes selle siis kinni peaks maksma kui mitte rikkuja ise?

2. Kontaktandmete küsimisel pole tegemist "väikeste veaga" vaid väga ränga reeglite rikkumisega mis on otseselt suunatud hange.ee keskkonna hanke võidu teenustasust mööda hiilimiseks.

3. Reeglite mitte tundmine ei vabasta nende täitmisest. Igas hankes, iga küsimustiku välja juures on punasega tekst "Küsimuste väljal on keelatud avalikustada oma kontaktandmeid (firma nimi, tel. nr. jne.)!" ning veel "Keelatud on hanke korraldajat üles kutsuda oma kontaktandmeid avaldama!". Kasutaja kes seda ei näe on selles täielikult ise süüdi.

4. Kui me avaks konto vabanduse eest siis mis mõttega me üldse blokeerime? Confused

Teenustasu rakendati selleks, et sõeluda välja kasutajad kes tahavad keskkonda kasutada vastavalt reeglitele ning kes mitte. Samuti arvame, et on väga aus teiste kasutajate suhtes, kes reegleid ei riku blokeerida kohe ära need kes rikuvad ja sellega ka teiste pakkujate huve kahjustavad.
Tagasi üles
multiprofiil

PostitusPostitatud: Nelj Märts 05, 2009 11:52 pm    Teema: Vasta viitega
Õige, reeglid kehtivad selleks et neid täita, kes tahab riskida või arvab et talle on see mis teistele mitte lubatud maksku trahvi - juskui liikluses, mentidele üldjuhul vabandamisest ei piisa ning ainult trahvidega tegelikult kord ja lõpuks ka käitumiskultuur paika saadaksegi.

Muidugi mitte, et ma ise mingi ilge seadusejünger ja moraali eestkõneleja oleks, kuid äris (nagu ka hange.ee) olgu mängureeglid paigas.

Olen kindel, et ainult sedasi tõsiselt korda hoides saab vältida paljude teiste "ehitushangete/läbuportaalide" saatust ja asja edenedes ning mainet kogudesi ka omanikele enam tulutoov olla Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Soovita ... Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas