Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
plokeerimine.

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kuldar33

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 2:05 pm    Teema: plokeerimine. Vasta viitega
mix plokeeritakse põhjendamatult siin kasutajaid,või siis lihtsalt keegi varastab kasutaja andmetega konto.olen esitanud mitu küsimust,ehk hanget,aga nüüd on ilma selgituseta konto plokeeritud ja hankeid ei saa esitada..see saidi omanik sealt räpinast võiks selgitusi ka vahest annda..siin ikkagi inimesed vajavad tööd ja saidi omanik nagunii teenib nende pealt päris hea raha.see on siin mingi petu süsteem ..kui nii asju aetakse.olen siinsest hange.ee portaalist väga pettunud ja ei soovita kellelgi sellega tegemist teha..küll nääte et see siin on üks petuse koht..küll siia ka maksuamet kaela tuleb.head päeva...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 12:00 pm    Teema: Re: plokeerimine. Vasta viitega
kuldar33 kirjutas:
mix plokeeritakse põhjendamatult siin kasutajaid,või siis lihtsalt keegi varastab kasutaja andmetega konto.olen esitanud mitu küsimust,ehk hanget,aga nüüd on ilma selgituseta konto plokeeritud ja hankeid ei saa esitada..see saidi omanik sealt räpinast võiks selgitusi ka vahest annda..siin ikkagi inimesed vajavad tööd ja saidi omanik nagunii teenib nende pealt päris hea raha.see on siin mingi petu süsteem ..kui nii asju aetakse.olen siinsest hange.ee portaalist väga pettunud ja ei soovita kellelgi sellega tegemist teha..küll nääte et see siin on üks petuse koht..küll siia ka maksuamet kaela tuleb.head päeva...

Kuldar33 on eraisiku konto ja selle alt postitati Hange.ee hangete alamteemasse REKLAAMKUULUTUS (MITTE HANGE) stiilis "otsin tööd".
Konto blokeeriti 12.12.09 11:11
Kui hangete poolele lisatakse reklaamkuulutus blokeerime me kohe peale selle avastamist vastava kasutaja, kuna hangete pool pole selleks mõeldud!

Mis puutub maksuametisse siis teile teadmiseks, et EV seaduste alusel ei tohi teie kui eraisik teostada ehitustöid (va. palgalepingu alusel). Stiilis, tere mina olen "kuldar33" ja ehitan teile maja, on teenuse pakkumine ja selle eest raha küsimine eraisikule keelatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas