Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Probleemid2!!!

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
db001a

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2009 9:57 am    Teema: Probleemid2!!! Vasta viitega
Terekest kõigile!

Huvitav, kas moderaatorid ka loevad foorumis tõstatatud probleeme...? Isiklikult jääb mulje, et ei loe, või kui loevad, siis reageerivad ainult "suurte ja rahakate" ehitajate arvamustele.
Selline arvamus on tekkinud, kuna olen registreerunud tavakasutajana transporti osutava FIE-na. 2 korda tõstatanud ilmnenud tendentslikud probleemid - siiani vastuseta - pole ka lehe haldaja poolt sisse viidud parandusi. Kahju...!

Lugupidamisega
Kõike head edaspidiseks.

Kas ka Teil on esinenud probleeme...?!?

NB: Lootus jääb, et sellise suhtumisega... - see keskkond "hingusele" ei lähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2009 3:22 pm    Teema: Re: Probleemid2!!! Vasta viitega
db001a kirjutas:
Terekest kõigile!

Huvitav, kas moderaatorid ka loevad foorumis tõstatatud probleeme...? Isiklikult jääb mulje, et ei loe, või kui loevad, siis reageerivad ainult "suurte ja rahakate" ehitajate arvamustele.
Selline arvamus on tekkinud, kuna olen registreerunud tavakasutajana transporti osutava FIE-na. 2 korda tõstatanud ilmnenud tendentslikud probleemid - siiani vastuseta - pole ka lehe haldaja poolt sisse viidud parandusi. Kahju...!

Lugupidamisega
Kõike head edaspidiseks.

Kas ka Teil on esinenud probleeme...?!?

NB: Lootus jääb, et sellise suhtumisega... - see keskkond "hingusele" ei lähe.

Hanget ID-ga 10949 pole olemas!
See hange on tõenäoliselt kustutatud kuna tegemist ei olnud hanke vaid reklaamiga/kuulutusega kus mitte ei otsitud transporti vaid pakuti transporti ning teie tegite sellele hankele pakkumise.

Kui hange kustutati, kustus ka teie pakkumine!
Kui teil on veel mõnda taolist juhtumit siis palun kirjutage siia hanke ID

Me kindlasti ei vali kellele vastame ning loeme foorumit iga päev!
Kõik kes soovivad saavad vastuse, kuid kahjuks on viimasel ajal ka meil rasked ning kiired ajad, seoses sellega peame valima kuhu enda aja panustame ning foorumisse postituste kirjutamine on jäänud tagaplaanile.
Tagasi üles
kuldar33

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 10:03 am    Teema: Vasta viitega
tere.lisasin kuulutuse.see plokeeriti peale aasta vahetust kuigi oli veel kehtiv.sooviks teada põhjendust miks see plokeeriti.???
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Jan 11, 2010 12:33 pm    Teema: Vasta viitega
kuldar33 kirjutas:
tere.lisasin kuulutuse.see plokeeriti peale aasta vahetust kuigi oli veel kehtiv.sooviks teada põhjendust miks see plokeeriti.???

te ei lisanud hanget vaid reklaamkuulutuse kus soovisite tööd leida.
Tagasi üles
UrmasR

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 5:15 am    Teema: Re: Probleemid2!!! Vasta viitega
db001a kirjutas:
Terekest kõigile!

Huvitav, kas moderaatorid ka loevad foorumis tõstatatud probleeme...? Isiklikult jääb mulje, et ei loe, või kui loevad, siis reageerivad ainult "suurte ja rahakate" ehitajate arvamustele

Kuna ei viitsinud algust kirjutada, siis jätkan sama teemat.
Ma saan aru, et ka Teil on puhkepäevad, aga asi on selles, et kui hanke korraldaja teeb hanke reede pealelõunat ja pakkuja oma pakkumise reede õhtul, siis vestluse alafoorumit praktiliselt kasutada ei saa, kuna hanke tähtaeg on liiga lühike ja puhkepäevadel Te ei suvatse tsenseerida korraldaja poolt konkreetselt mimu pakkumise kohta esitatud küsimusi ega mina ei saa ka vastata neile, sest need ei lähe läbi. Ehedaks näiteks on hange 18703. Esmaspäeval lõpeb hange, kuid laupäeva hommikul korraldaja küsimustele kirjutatud vastus pole veel täna, pühapäeva varahommikuks läbi läinud ja kui juhtub, et korraldajal võib veel tekkida küsimusi mulle, siis need jäävaki vastamata,sest emaspäeva hommikul pean minema tööle, aga see võib tähendada seda, et korraldaja ei saa pakkujalt piisavat infot, lugeda mittevastamist ebaviisakuseks ja võib kellegi teise pakkuja kuulutada võitjaks. VE foorumis oli kirjeldus Teil väga ennast heast ja operatiivsest jne.veebikeskonnas olevast hankevahendajast?
Loodan väga, et sellised juhtumid on erandid. Tervitustega!

Viimati muutis seda UrmasR (Püh Veeb 07, 2010 9:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 9:06 pm    Teema: Re: Probleemid2!!! Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
db001a kirjutas:
Terekest kõigile!

Huvitav, kas moderaatorid ka loevad foorumis tõstatatud probleeme...? Isiklikult jääb mulje, et ei loe, või kui loevad, siis reageerivad ainult "suurte ja rahakate" ehitajate arvamustele

Kuna ei viitsinud algust kirjutada, siis jätkan sama teemat.
Ma saan aru, et ka Teil on puhkepäevad, aga asi on selles, et kui hanke korraldaja teeb hanke reede pealelõunat ja pakkuja oma pakkumise reede õhtul, siis vestluse alafoorumit praktiliselt kasutada ei saa, kuna hanke tähtaeg on liiga lühike ja puhkepäevadel Te ei suvatse tsenseerida korraldaja poolt konkreetselt mimu pakkumise kohta esitatud küsimusi ega mina ei saa ka vastata neile, sest need ei lähe läbi. Ehedaks näiteks on hange 18703. Esmaspäeval lõpeb hange, kuid laupäeva hommikul korraldaja küsimustele kirjutatud vastus pole veel täna, pühapäeva varahommikuks läbi läinud ja kui juhtub, et korraldajal võib veel tekkida küsimusi mulle, siis need jäävaki vastamata,sest emaspäeva hommikul pean minema tööle, aga see võib tähendada seda, et korraldaja ei saa pakkujalt piisavat infot, lugeda mittevastamist ebaviisakuseks ja võib kellegi teise pakkuja kuulutada võitjaks. VE foorumis oli kirjeldus Teil väga ennast heast ja operatiivsest jne.veebikeskonnas olevast hankevahendajast?
Loodan väga, et sellised juhtumid on erandid. Tervitustega!

Me ei tööta 24/7
Vestluse teateid vaadatakse võimalusel üle ka nädalavahetustel kuid 100% ei saa lubada, et suudame nädalavahetustel kiiresti reageerida.
Sellepärast on vestluse reeglistikus ka read:

"Kõik saadetud sõnumid kontrollitakse enne ülesse panekut üle Hange.ee administraatori poolt tööpäeviti max. paari tunni jooksul!"
Tagasi üles
UrmasR

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 9:27 pm    Teema: Vasta viitega
Tänan vastamast! Nõus, et Te ei pea töötama 24/7, aga siis oleks minu ettepanek, et tuleks teha hanke tähtaja määramisel mingi kohustuslik miinimumaeg, näiteks 4-5 päeva, et puhkepäevadel saaksite puhata rahulikult nagu normaalsed inimesed ning korraldaja ja pakkuja saaksid vestlust arendada tööpäevadel st. ei tekiks sellist olukorda nagu minu poolt eelmises postituses kirjeldatud hankega juhtus, kus vastus korraldajale läks teele alles 36 tundi hiljem ja ma ei olnud enam kindel, kas ta saab minu selgitused kätte enne hanke tähtaja lõppu. Selle näite varal arvan, et see kohustuslik min tähtaeg võiks isegi olla, sest ka pakkuja tahaks paljude hanke võib-olla rohkem informatsiooni saada ja ka korraldaja ei istu pärast hanke püstitamist kogu aeg arvuti taga, et vastata küsimustele.
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 2:04 pm    Teema: Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
Tänan vastamast! Nõus, et Te ei pea töötama 24/7, aga siis oleks minu ettepanek, et tuleks teha hanke tähtaja määramisel mingi kohustuslik miinimumaeg, näiteks 4-5 päeva, et puhkepäevadel saaksite puhata rahulikult nagu normaalsed inimesed ning korraldaja ja pakkuja saaksid vestlust arendada tööpäevadel st. ei tekiks sellist olukorda nagu minu poolt eelmises postituses kirjeldatud hankega juhtus, kus vastus korraldajale läks teele alles 36 tundi hiljem ja ma ei olnud enam kindel, kas ta saab minu selgitused kätte enne hanke tähtaja lõppu. Selle näite varal arvan, et see kohustuslik min tähtaeg võiks isegi olla, sest ka pakkuja tahaks paljude hanke võib-olla rohkem informatsiooni saada ja ka korraldaja ei istu pärast hanke püstitamist kogu aeg arvuti taga, et vastata küsimustele.

Ei saa täpselt aru mida 4-5 päeva hanke kestvusel päästaks? Kui hange lisatakse näiteks teisipäeval ja kestvus on 4 päeva siis ta lõppeb ikkagi reede õhtul.

NB: hanke korraldaja saab teiega vestelda ka peale hanke lõppu!
Vestlus pakkumiste juures ongi selleks mõeldud, et seal pakkumist täpsustada ja et tellija saaks teilt enne võitja valimist lisainformatsiooni küsida. Kas hange on veel aktiivne või juba lõppenud ei oma vestluse kasutamisel tähtsust.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas