Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 17674
Hanke lõpp: | T, 17. jaanuar, 2023 |
Maakond: | Harjumaa |
Muu asula: | Valingu |
Tööde algus: | T, 17. jaanuar, 2023 (Soovituslik) |
Tööde lõpp: | R, 20. jaanuar, 2023 (Soovituslik) |
Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Soov saada geodeetiline alusplaan garaaži ehituse alustamiseks. Vajalik maha märkida tulevase hoone asukoht ja kontrollida sobivust plaatvundamendi rajamiseks. Vajalik kogu info pojekteeriale ja kohalikule omavalitsusele.
Pakkumisi kokku: 4
Ettevõte | Summa | Vestlus | |||
---|---|---|---|---|---|
|
470,0 € Hinna sees | Hinna sees | Ei soovi | 11.01.2023 | Vestlus (5) |
|
460,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | Ei soovi | 11.01.2023 | Vestlus (2) |
Pakkumise kirjeldus:
Tere.
Pakume alusplaan Valingu külas hinnaga 460eur + kooskõlastused 60eur. Tööde teostamise aeg 2nädalat. |
|||||
|
475,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 16.01.2023 | Vestlus (2) |
Pakkumise kirjeldus:
Tere,
Pakkumine sisaldab mõõdistamist, maa-ala plaani koostamist ning kõiki muid toiminguid ja kooskõlastusi, mis MKM määruse nr 34 (14.04.2016) vaja komplektse topo-geodeetilise uurimistöö teostamiseks. Sisaldab ka kooskõlastuste tasusid ja töö registreerimist omavalitsuses ning ehitisregistris. Samuti projekteerijale vajalikku dwg-faili. Töömahuks on arvestatud kinnistu see pool, kuhu lähteskeemi järgi on garaaž kavandatud. Vajadusel erialane konsultatsioon geodeesia-, ehituse ja maaküsimustes. |
|||||
|
420,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 17.01.2023 | Vestlus (2) |
Pakkumise kirjeldus:
Hind kehtib geodeetilisele alusplaanile ja sisaldab kõiki kulutusi, ka tasulisi kooskõlastusi. Pinnase uuringuid ei teosta.
|
Korraldaja vastus: 16.01.2023 12:28
Valdkonnas "Geodeesia, kartograafia" on 2 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Jüri
Aega jäänud:
1p 18h
Tehtud pakkumisi:
1
Asukoht:
Tartumaa, Unipiha
Aega jäänud:
2p 18h
Tehtud pakkumisi:
1
Ehitusfirmade otsingumootoris on 89 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Geodeesia, kartograafia"
Töö kiire ja kvaliteetne. Hind oleks võinud natukene parem olla aga kehtib ka siin iidne ütlus: kiire töö, kvaliteetne töö, odav töö - vali kaks ja unusta kolmas.