Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 47773
Hanke lõpp: | N, 6. august, 2020 |
Maakond: | Harjumaa |
Linn: | Tallinn |
Tööde algus: | E, 17. august, 2020 (Soovituslik) |
Tööde lõpp: | E, 24. august, 2020 (Soovituslik) |
Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Hruštšovka-tüüpi maja korteris (üp 48,8 m2, vt ka joonist, vannitoa täpseid mõõte ei saa kahjuks anda hetkel, aga tegemist on tüüpprojektiga) on vaja
1. Teha ventilatsiooniava vannitoa ja köögi vahelisse seina
2. Vannitoas:
a) võtta alla vana ripplagi ja asendada see uuega
b) likvideerida töömeeste jäljed, kes püstaku torudele ligi pääsemiseks lõhkusid wc-poti taha augu st. plaatida kinni seinas olev auk (asendusplaatide leidmine ei peaks valmistama raskusi, kuna vannituba on plaaditud väga lihtsate valgete plaatidega) ja vahetada välja seina ehitatud kapi detailid - riiulid, uksed, seinad - kuna ka need võeti tööde käigus eest ära ja pandi väga lohakalt tagasi
c) paigaldada uued segistid (valamu ja dušš), peegel, prillaud ja vingugaasiandur - need kõik tellija poolt
Pakkumisi kokku: 6
Ettevõte | Summa | Vestlus | |||
---|---|---|---|---|---|
|
3 200,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 60% | 25.07.2020 | Vestlus (0) |
Pakkumise kirjeldus:
Teeme tööd kvaliteetselt ja saame alustada kohe peale ettemaksu laekumist.
|
|||||
|
2 500,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | Ei soovi | 26.07.2020 | Vestlus (0) |
|
995,0 € Hinna sees | Hinna sees | 50% | 26.07.2020 | Vestlus (2) |
Pakkumise kirjeldus:
Pakkumine on tehtud hankes kirjeldatud töödele ja sisaldab ka materjale : seina parandamiseks vajalik küprok+ valged keraamilised plaadid koos plaadiseguga ja kapi parandamiseks vajalikud materjalid, võimalikud kinnitusvahendid, torutöödeks vajalikud abimaterjalid, KÄIBEMAKSU ei lisandu. Töö kiire ja korralik ning tehtud tööle garantii 36 kuud. Töö eest tasumine sularahas arve alusel kohapeal peale töö lõpetamist. Ettemaks vajaminevate materjalide ostuks arve alusel (50% ehk 497eurot) ülekandega. Sujuva koostööni !
|
|||||
|
2 200,0 € Hinna sees | Hinna sees | Ei soovi | 01.08.2020 | Vestlus (0) |
|
2 000,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | Ei soovi | 05.08.2020 | Vestlus (0) |
Pakkumise kirjeldus:
Leping,kvaliteet,garantii5aastat
|
|||||
|
1 500,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | 30% | 06.08.2020 | Vestlus (0) |
Pakkumise kirjeldus:
Pakkumine tehtud hankes kirjeldatud töödele ja sisaldab materjale (segud, liimid, vuugisegu, ehitusplaadid jne.)
Tellija poolt - santehnika, vannitoa mööbel, seinaplaadid, ripplagi. Tööle garantii 2 aastat. |
Korraldaja vastus: 23.07.2020 23:12
Valdkonnas "Vannitubade remont" on 5 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
7p 8h
Tehtud pakkumisi:
4
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
2p 8h
Tehtud pakkumisi:
4
Ehitusfirmade otsingumootoris on 485 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Vannitubade remont"
Vannituba oli keeruline juhtum, eelmine remont oli tehtud 15+ aastat tagasi ja varasemad töömehed polnud just kõige kvaliteetsema tööga hakkama saanud. Sellegipoolest sai kõigile probleemidele lahendused leitud ja töö väga kiiresti (graafikus) tehtud, kuigi oli hetki, mil oli põhjust arvata, et läheb plaanitust kauem. Olen lõpptulemusega rahul, nii nagu ette kujutasin ka välja tuli.