Firmade kataloog: Ehitus »

Laetööd

Telefon: +372 520 2597
Aadress: Saare, Tiskre küla Harku vald, , Harjumaa
E-post: t.luure@gmail.com

OÜ SAAREKODA tegeleb erinevas mahus sise- ja välisviimistlustöödega. Oleme koostöös nii era- ja äriklientidega. Huvi korral võta ühendust telefoni või e-posti vahendusel!

Telefon: +372 5688 0560
Aadress: Kivimurru tn 13-17, Tallinn, Harjumaa
E-post: seitseseina@gmail.com
Koduleht: www.seitseseina.com

Meie eesmärgiks on oma klientide pakkuda kvaliteetset siseviimistluse teenust. Tegeleme nii kontoripindade kui eramajade ning korteritega. Probleemiks pole ka erilahendused!

Telefon: +372 5614 3673
Aadress: Kana tn 5, Pärnu, Pärnumaa
E-post: siimukorsten@online.ee
Koduleht: www.facebook.com/tagam.siim/

Siimu Korsten OÜ pakub korstnapühkimise teenust. Omandatud tase 3 (eramajades). Lisaks teostame pisemaid remonttöid nii korterites kui eramajades. Meie käest saab ka tellida köökide paigaldust. Huvi korral võtke julgesti ühendust.

Telefon: +372 5624 0044
Aadress: Tare tn 8, Viljandi, Viljandimaa
E-post: toomas.soonik@gmail.com

Sonic Construction OÜ eesmärk on pakkuda erinevas mahus siseviimistlustööde terviklahendusi. Oleme avatud kõikidele töö tellijatele: eraisikud, firmad, ühistud, omavalitsused. Parima pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Telefon: +372 5606 8500
Aadress: Männi tn 5-4, Pärnu, Pärnumaa
E-post: eesti.wabariik@gmail.com

SR+ OÜ pakub kõrgekvaliteedilisi siseviimistlustöid korteris, ärihoones ja kortermajades. Töid teostame üle Eesti. Usaldusväärne partner Teie ehitustöödes. Pakkumise saamiseks võta ühendust!

Telefon: +372 5264 283
Aadress: , Tageli, Tännassilma küla Põlva vald, Põlvamaa
E-post: info.taggel@gmail.com

Taggel OÜ tegeleb hoonete ja eramute sise- ning välisviimistlustöödega üle Eesti pakkudes kaasaegseid ning innovaatilisi lahendusi.

Taggel OÜ põhilisteks klientideks on suurettevõtted ning korteriühistud kuid võimalusel pakutakse oma teenuseid ka väiksema...

Telefon: +372 5359 5280
Aadress: Silva kinnistu, Kurepalu, Haaslava vald, Tartumaa
E-post: info@viimistluspluss.ee
Koduleht: http://www.viimistluspluss.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/viimistluspluss/timeline

OÜ Viimistluspluss on aastal 2010 loodud ettevõte, mille põhitegevusaladeks on ehitus- ja remonttööd. Meie klientideks on nii firmad kui ka eraisikud. Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on olla usaldusväärseks partneriks oma klientidele, pakkudes neile kaasaegseid ja kvaliteetseid ehituslahendusi mõistliku hinna eest. Soovime saada arvestatavaks...

Telefon: +372 522 6115
Aadress: Lepakivi, Varbevere küla, Palamuse vald, Jõgevamaa
E-post: bgm@bgm.ee
Koduleht: https://bgm.ee/kontakt/

OÜ BGM PROJECT alustas tegevust 2007. aastal. Firma põhitegevusalaks on EHITUS- ja REMONDITÖÖD, aastast 2018 uue teenusena ka ERITELLIMUSMÖÖBLI VALMISTAMINE. EHITUS- JA REMONTTÖÖD NII, NAGU SINA SOOVID. Tule meie kodulehele ja küsi pakkumist!

Telefon: +372 5693 6484
Aadress: Taani, Karla küla Kose vald, Harjumaa
E-post: tarmo.lapp@gmail.com
Koduleht: https://www.facebook.com/lapsonehitus/

Lapson Ehitus OÜ pakub sobivaid lahendusi igale kliendile, parima hinna- ja kvaliteedi suhtega. Oleme spetsialiseerunud maalritööde teostamisele. Pakkumise saamiseks saada hinnapäring juba täna.

Telefon: +372 5636 5439
Aadress: Pürksi keskus 11-2, Pürksi küla, Birkas Lääne-Nigula vald, Läänemaa
E-post: andres.kampus@vixtok.com

Vixtok OÜ on spetsialiseerunud üldehitustöödele. Teostame nii väikese- kui ka suuremahulisi töid. Meie töötajatel on aastatepikkune töökogemus ehitusvaldkonnas ning nad tulevad toime ka keerukaimate ehitus-ja remonditöödega. Kõikidele töödele anname kaasa garantii.

Kokku: 88 ettevõtet

Lisa ettevõte

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas